Met dank aan onze vrijwilligers Met dank aan onze vrijwilligers

Afgelopen vrijdag 18 november stonden de spotlichten heel even gericht op onze vrijwilligers. Omdat dit jaar uitgeroepen is tot 'het jaar van de vrijwilliger' had de raad van bestuur van de Koninklijke Belgische ijshockey federatie al haar vrijwilligers uitgenodigd op een receptie tegenover het huis van de sport in Berchem. Een 'dank U' van de ijshockey organisatie voor al de vrije tijd die talrijke vrijwilligers wekelijks bijdragen tot het succes van onze sport. Commissie leden, Nationaal team medewerkers, Supervisors, Webteam, ... ze waren er allemaal bij. Pascal Nuchelmans onderlijnde in een korte toespraak het belang van deze groep en het werk dat zijn verrichten. Een kleine attentie voor een bijzondere bijdrage.


Posted on November 22, 2011 at 09:00 by MV

News archive