3 sterren tornooi

When
The event is finished
Start: Saturday 10 May 2014 at 15:00
End: Saturday 10 May 2014 at 22:30
Details

2013 was een bewogen jaar voor onze club, een jaar dat we nooit vergeten.

Het begon allemaal nog goed, want weer speelden we de finale voor de beker van Belgie. Op 8 februari sloeg voor ons de eerste bom in. We moesten afscheid nemen van onze (ex-) speler Steven Vanthillo, 30 jaar.

Het verlies was en is nog steeds groot, maar onze ploeg was er voor elkaar en hielpen elkaar door deze moeilijke tijd.

Sportief verliep alles zoals het moest en we haalden de finale van de play-offs. Op de 1e dag van de play-offs, 27 april, sloeg het noodlot weer toe en overleed onze ploegmaat en goede vriend Denis Van Zele, 28 jaar, na een verkeersongeluk. Iedereen overstuur en in de war, maar we beslisten toch te spelen. Denis had het zo gewild. We wonnen na OT de wedstrijd en de vrijdag daarna het kampioenschap. Iedereen voorzichtig blij, want de dag nadien moesten we afscheid nemen van Denis. We dachten dat we onze portie verdriet nu wel hadden gehad...

Maar het stopte helemaal niet. Op 19 juli overleed Julie Van der Venne, het 4-jarig dochtertje van onze ploegmaat Danny, onverwachts. Voor de 3e keer op 8 maanden tijd werd onze club door elkaar geschud. Maar ook nu waren de Sportiek Spins 1 grote familie en stonden er voor elkaar.

Daarom hebben we beslist om onze 3 STERREN hierboven een eer te bewijzen. Dit met het 3-STARS tornooi op 10 mei.
We vragen jullie hierbij of jullie willen deelnemen aan ons tornooi.

Het tornooi bestaat uit 5 ploegen, die elk 4 wedstrijden spelen.

Nadien is er nog een 'after-party'. Alle supporters (vrienden, familie, kennissen, collega's) zijn welkom.

We hopen alvast dat jullie erbij kunnen zijn!

Click the subsections for more details.
Posted on May 5, 2014 at 22:36 by MV